חברת ניהול בניינים - ממפיס

ממפיס הינה חברה המוסמכת לטפל בנושא מערכות גילוי אש ועשן

מערכות גילוי אש ועשן

מערכת גילוי אש מצילה חיים

בתוך כל מבנה חייבת להיות מערכת גילוי עשן איכותית ומהימנה. אנחנו מספקים פתרונות מותאמים אישית, מקיפים ומתקדמים לכל הצרכים שלך בתחום הגילוי אש.

 

אנו מבינים את החשיבות של הגנה מול התפשטות אש. זו הסיבה שאנחנו מתמחים בהתקנת ובתחזוקה של מערכת גלאי עשן מתקדמת ואמינה. מערכת כזו עוזרת להבטיח את הביטחון שלך ושל האנשים שאתה אוהב.

ניהול משרד ביעלות עם ראש שקט

מקצועיות מעל הכל

המערכות שלנו נמצאות בחזית הטכנולוגיה ומספקות גילוי מדויק, מהיר ואמין של עשן או אש. אנו מציעים שלל אפשרויות שיכולות להתאים למגוון מבנים ותנאים.

אנו נמצאים כאן לעזור לך למצוא את המערכת המתאימה ביותר לצרכיך. אל תהסס ליצור עימנו קשר לקבלת מידע נוסף או ייעוץ לגבי המערכת שהכי מתאימה לך.

בפנייתך אלינו, אתה בידיים טובות. אנחנו מציעים מערכות גילוי אש ועשן מהמתקדמות ביותר בשוק, עם תמיכה מלאה מתחילה ועד סוף. כל מערכת גילוי עשן שאנו מתקינים נבנית על ידי מומחים, כדי להבטיח את ביטחונך ולתת לך שקט נפשי.

מערכת גילוי אש ועשן

ממפיס - חברה מוסמכת להתקנות / בדיקות / אחזקת מערכות כיבוי וגילוי אש ועשן

אתם לא לבד

היתרונות העיקריים שלנו:

אחד היתרונות העיקריים של השירות שלנו הוא התאמה אישית. לא משנה איזו מבנה או מרחב אתה צריך להגן עליו, אנו מביאים את הניסיון והמומחיות שלנו כדי ליצור תוכנית התקנה ייחודית לצרכיך. זהו האופן שבו אנו מבטיחים שכל מערכת גילוי עשן שאנו מתקינים תתאים באופן מושלם לצרכיך.

המערכות שלנו משתמשות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום המערכת גלאי עשן. הן מתריעות במהירות מרשימה בפני כל איום אש או עשן, מה שמאפשר לך לפעול במהירות כדי למנוע נזק רב.

אבל השירות שלנו לא מסתיים בהתקנה. אנו גם מספקים תחזוקה מתמדת למערכות שלנו, כדי לוודא שהן עובדות באופן מושלם וממשיכות להגן עליך. זהו חלק מהמחויבות שלנו לביטחון שלך

השקט שלכם זו ההצלחה שלנו!

לקבלת הצעת מחיר כבר עכשיו

מכון התקנים

ישנםתקנים הנחיות וקודים למערכות כיבוי אש.

יש לספק אישורי בטיחות למערכות כיבוי אש, לרבות מערכות ספרינקלרים אוטומטיות, מערכות מפגעים מיוחדים (כגון מערכות לחדרי מחשבים, חדרים נקיים ומעבדות), ומשאבות כיבוי.

רשות הכבאות

רשות הכבאות וההצלה היא הארגון העיקרי האחראי על בטיחות האש בישראל. היא אחראית על אכיפת תקנות בטיחות אש, וכן על מתן שירותי מיגון וכיבוי אש. זהו גוף ממשלתי הפועל תחת המשרד לביטחון פנים.

התקנת מערכות

התקנת מערכות כיבוי אש כפופה למערכת של הנחיות ותקנות שנקבעו על ידי מכון התקנים וקודי בנייה מקומיים. הנחיות ותקנות אלו נקבעו על מנת להבטיח שמערכות הכיבוי מתוכננות, מותקנות ומתוחזקות בצורה נכונה כך שיוכלו לזהות ולכבות שריפות ביעילות.

איתור תקלות

בתהליך איתור תקלות מתבצע זיהוי ופתרון בעיות או ליקויים במערכת כיבוי אש. תהליך זה חשוב על מנת להבטיח שהמערכת פועלת כראוי ויכולה לזהות ולכבות שריפות ביעילות.

מערכות כיבוי

מערכות כיבוי אש הן היבט חשוב בבטיחות אש. הם נועדו לזהות שריפות מוקדם ולדכא אותן אוטומטית או להתריע בפני דיירי הבניין לנקוט בפעולות הנדרשות. ללא מערכות אלו, שריפות עלולות להתפשט במהירות ולגרום נזק משמעותי למבנה, לתכולתו ולסביבה, וכן לסכן חיים.

גלאי עשן

גלאי אש הם חלק חשוב במערכות בטיחות אש, מכיוון שהם נועדו לזהות נוכחות של עשן או חום, המעידים על נוכחות של שריפה. הם ממלאים תפקיד קריטי במתן התרעה מוקדמת על שריפה, ומאפשרים לדיירי הבניין לפנות בבטחה את הבניין ולמכבי האש להגיב מיד.

השאירו פרטים וממש בקרוב נדבר

דילוג לתוכן